Dla domu

Energia elektryczna jest wykorzystywana w każdym domu – potrzebujemy jej do zasilania pralki, lodówki, telewizora, i wielu innych sprzętów na prąd. Energia elektryczna może służyć także do ogrzewania domu i podgrzania wody. Energię elektryczną pozyskujemy tradycyjnie, kupujemy z od zakładu energetycznego, płacąc coraz wyższe rachunki.

Możesz to zmienić – zostań producentem energii elektrycznej poprzez inwestycje w instalacje fotowoltaiczną – darmowy prąd ze słońca.

Instalacja fotowoltaiczna w domu jednorodzinnym zwraca się po około siedmiu latach. Jednak przy rosnących cenach energii, ten czas może być krótszy. Biorąc pod uwagę czas działania paneli słonecznych, który określa się na 25 – 40 lat, inwestycja zwróci kilkukrotnie.

Dzięki instalacji fotowoltaicznej, wartość twojego domu znacząco wzrasta, to inwestycja w przyszłość dla ciebie i twojej rodziny.

Solar PV wykona dla Państwa wszystkie niezbędne prace od początku do końca inwestycji, proponujemy kompleksowe działania związane realizacją od A do Z, wraz z pozyskaniem finansowania w razie potrzeby, pomocą w otrzymaniu dostępnych dotacji wraz z podłączeniem do sieci energetycznej.

Podejmij właściwą decyzję i zadzwoń już dziś