O nas
Działalność firmy SOLAR PV obejmuje dostarczanie ekologicznych rozwiązań i maksymalne obniżenie kosztów energii elektrycznej. Zapewniamy kompleksową obsługę inwestycji w branży OZE - Fotowoltaika, oferujemy projekt i montaż instalacji fotowoltaicznej wraz z podłączeniem instalacji do sieci energetycznej oraz pomagamy w uzyskaniu stosownego finansowania.

Propagujemy produkcję darmowej energii elektrycznej ze słońca, pomagamy każdemu w realizacji budowy własnej elektrowni.
Energia elektryczna jest wykorzystywana w każdym domu, firmie, gospodarstwie rolnym.

Fotowoltaika to dynamicznie rozwijająca się branża odnawialnych źródeł energii OZE, to branża przyjazna dla ludzi i środowiska, jako jedna z nielicznych pozwala dokonać:

  • realnych oszczędności,
  • osiągnięcia zysku dla posiadacza instalacji fotowoltaicznej

Własna, dobrze dobrana, zaprojektowana instalacja fotowoltaiczna to darmowy prąd ze słońca. Od pierwszego kontaktu po spotkanie konsultacyjne i projekt oraz finansowanie do montażu z odbiorem instalacji przez zakład energetyczny realizujemy w 100%, jesteśmy z inwestorem na każdym etapie realizacji inwestycji do jej zakończenia – w skrócie realizacja od A do Z.

Zadowolony inwestor
to nasz sukces.

Finansowanie inwestycji zależy od indywidualnego przypadku i podejścia do konkretnej sytuacji, możliwości jest wiele: gotówka, niskooprocentowany kredyt z wpłatą własną, leasing, abonament.

Kroki w instalacji
I. Rozmowa telefoniczna i ustalenie wizyty
II. Wizja lokalna i przedstawienie oferty
III. Akceptacja projektu i podpisanie umowy
IV. Dostawa materiałów i montaż instalacji
V. Uruchomienie instalacji i kontrola parametrów
VI. Zgłoszenie instalacji do ZE, złożenie wniosków o dotacje i ulgi
Podejmij właściwą decyzję i zadzwoń już dziś